26 međunarodni „JUDO CUP SIRMIUM 2014“ – Sremska Mitrovica

U organizaciji Judo kluba Sirmium u subotu 1.11.2014 g u sportskoj sali TŠC održan je veliki 26 međunarodni „JUDO CUP SIRMIUM 2014“. Na turniru je učestvovalo 30 ekipa i preko 220 takmičara iz 20 gradova Republike Srpske i Srbije. Takmičilo se u dve uzrastne kategorije pioniri i poletarci u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Džudo klub „Milići“ – Milići je ostvario sledeći rezultat:

• Veselin Vasiljević u kategoriji poletaraca do 25 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Veselin Vasiljević u kategoriji mlađih pionira do 30 kg je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Savić Vladimir u kategoriji mlađih pionira do 46 kg je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.

IMG_0317 (1024x768)

7. Međunarodni džudo turnir „Ugljevik 2014“ – Ugljevik

Dana 26.10.2014 godine u Ugljeviku u sportskoj dvorani održan je 7. Međunarodni džudo turnir „Ugljevik 2014“ na kome je učestvovalo 250 takmičara iz 17. klubova iz R.Srpske i Srbije.

• Savić Stefan u kategoriji poletaraca do 25 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Vasiljević Veselin u kategoriji poletaraca do 28 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Savić Radovan u kategoriji poletaraca od 38 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Vasiljević Veselin u kategoriji pionira do 30 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Savić Vladimir u kategoriji pionira do 46 kg je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Savić Srđan u kategoriji pionira do 55 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.

Zahvaljujemo se kompaniji „Boksit“ iz Milića

Predsjedniku kompanije „Boksit“ iz Milića – mr Rajku Dukiću

Narodnom poslaniku –  Radovanu Višković

IMG_0278

5. judo trofej Beočina

Dana 18.10.2014 god. u Beočinu je održan 5. judo trofej Beočina na kome je učestvovalo  500 takmičara iz Ukrajine, Mađarske, Hrvatske, R.Srpske i Srbije.

• Vasiljević Veselin u kategoriji poletaraca do 25 kg je osvoji 1. mjesto i zlatnu medalju.Veselin beočin

Prvenstvo BiH za seniore do 23 god i 14. Međunarodni judo turnir „BiH AND NIPPON“

Dana 11.10.2014 god. u Vogošći je održano prvenstvo BiH za seniore do 23 godine i 14. Međunarodni judo turnir „BiH AND NIPPON“ , na kome je učestvovalo 550 takmičara.

U kategoriji seniorki do 23 god.

• Sušić Tijana u kategoriji seniorki do 23 godine u kategoriji do 78 kg je osvojila 3. mjesto i bronzanu medalju.

Na 14. Međunarodnom judo turniru „BiH AND NIPPON“ džudo klub „Milići“ je postigao sledeći rezultat:

• Savić Stefan u kategoriji poletaraca do 27 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Vasiljević Veselin u kategoriji mlađih pionira do 30 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Savić Stefan u kategoriji mlađih pionira do 30 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Petrović Goran u kategoriji mlađih pionira do 34 kg je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Savić Srđan u kategoriji starijih pionira do 55 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Savić Srđan u kategoriji kadeta do 55 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Milanović Davor u kategoriji kadeta do 66 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.

IMG_01477

Rezultati sa 5. Međunardnog judo kupa „Borsa Open“

Dana 4.10. 2014 u Mostaru u sprotskoj dvorani Bijeli Brijeg je održan 5. Međunarodni judo kup „Borsa Open“ na kome je učestvovalo 900 takmičara iz sledećih država: Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Bugarske, Italije, Švedske, Holandije, Slovenije i Bosne i Hercegovine.

• Savić Srđan u kategoriji starijih pionira do 55 kg osvojio je 3. mjesto i bronzanu medalju.

DSCN0378

Rezultati sa prvenstva R. Srpske za seniore do 23 i džudo turnira „Rajko Kušić“

Snapshot 1 (20.9.2014 21-06)

Dana 20.9.2014 god. u Palama je održano prvenstvo R.Srpske za seniore do 23 god. Gdje je džudo klub „Milići“ – Milići ostvario sledeći rezultat:

• Živković Dejan u kategoriji preko 100 kg je osvojio 3. mjesto i srebrenu medalju.
  • Sušić Tijana u kategoriji – 78 kg je osvojila 2. mjesto i srebrenu medalju.

Istog dana je održan 20 Memorijalni turnir „Rajko Kušić“ gdje džudo klub „Milići“ – Milići postigao sledeći rezultat:

• Sušić Nevena u kategoriji mlađih pionirki do 36 kg zauzela je 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Savić Radovan u kategoriji mlađih pionira do 38 kg zauzeo je 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Savić Vladimir u kategoriji mlađih pionira do 46 kg zauzeo je 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Vasiljević Veselin u kategoriji starijih pionira do 34 kg zauzeo je 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Sušić Dajana u kategoriji starijih pionirki do 44 kg zauzela je 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Savić Srđan u kategoriji starijh pionira do 55 kg je zauzeo 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Savić Srđan u kategoriji kadeta do 55 kg je zauzeo 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Milanović Davor u kategoriji kadeta do 66 kg je zauzeo 3. mjesto i bronzanu medalju.

Rezultati sa IV kupa Mala Evropa 2014

Dana  16.8.2014 god. u Prnjavoru na gradskom trgu Srpskih boraca održan IV  Kup Mala Evropa na kome je učestvovala 320 takmičara iz Rumunije, Bugarske, Slovenije, Hrvatske, Srbije, FBiH i R. Srpske.

DSCN0250

• Sušić Andrija u kategoriji mlađih poletaraca do 25 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Savić Stefan u kategoriji  poletaraca do 25 kg je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Savić Radovan u kategoriji poletaraca do 42 kg je osvojio 3.mjesto i bronzanu medalju.
  • Vasiljević Veselin u kategoriji mlađih pionira do 25 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Savić Stefan u kategoriji mlađih pionira do 25 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Savić Vladimir u kategoriji mlađih pionira do 46 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Savić Srđan u kategoriji starijh pionira do 55 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.