Prvenstvo Republike Srpske za kadete, juniore i seniore do 23 god.

U subotu 3.10.2020 godine u sportskoj dvoarani „Nenad Baštinac“ u Aleksandrovcu je održano prvenstvo Republike Srpske za mlađe i starije pionire,kadete, juniore i seniore do 23 god na kome je uzelo učešće 460 takmičara iz 31 kluba.

Džudo klub „Milići“ iz Milića je nastupio sa tri takmičara.

Džudo klub „Milići“ iz Milića je ostvario sledeći rezultat:

U kategorij kadeta:

1. Ognjen Dukić u kategoriji do 81 kg je zauzeo 3. mjesto i bronzanu medalju.

U kategoriji juniora:

1. Srđan Savić u kategoriji do 90 kg zauzeo je 1. mjesto i zlatnu medalju.

U kategoriji seniora do 23 god.

Srđan Savić u kategoriji do 90 kg zauzeo je 1. mjesto i zlatnu medalju.

26 međunarodni „JUDO CUP SIRMIUM 2014“ – Sremska Mitrovica

U organizaciji Judo kluba Sirmium u subotu 1.11.2014 g u sportskoj sali TŠC održan je veliki 26 međunarodni „JUDO CUP SIRMIUM 2014“. Na turniru je učestvovalo 30 ekipa i preko 220 takmičara iz 20 gradova Republike Srpske i Srbije. Takmičilo se u dve uzrastne kategorije pioniri i poletarci u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Džudo klub „Milići“ – Milići je ostvario sledeći rezultat:

• Veselin Vasiljević u kategoriji poletaraca do 25 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Veselin Vasiljević u kategoriji mlađih pionira do 30 kg je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Savić Vladimir u kategoriji mlađih pionira do 46 kg je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.

IMG_0317 (1024x768)

7. Međunarodni džudo turnir „Ugljevik 2014“ – Ugljevik

Dana 26.10.2014 godine u Ugljeviku u sportskoj dvorani održan je 7. Međunarodni džudo turnir „Ugljevik 2014“ na kome je učestvovalo 250 takmičara iz 17. klubova iz R.Srpske i Srbije.

• Savić Stefan u kategoriji poletaraca do 25 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Vasiljević Veselin u kategoriji poletaraca do 28 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Savić Radovan u kategoriji poletaraca od 38 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Vasiljević Veselin u kategoriji pionira do 30 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Savić Vladimir u kategoriji pionira do 46 kg je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Savić Srđan u kategoriji pionira do 55 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.

Zahvaljujemo se kompaniji „Boksit“ iz Milića

Predsjedniku kompanije „Boksit“ iz Milića – mr Rajku Dukiću

Narodnom poslaniku –  Radovanu Višković

IMG_0278

5. judo trofej Beočina

Dana 18.10.2014 god. u Beočinu je održan 5. judo trofej Beočina na kome je učestvovalo  500 takmičara iz Ukrajine, Mađarske, Hrvatske, R.Srpske i Srbije.

• Vasiljević Veselin u kategoriji poletaraca do 25 kg je osvoji 1. mjesto i zlatnu medalju.Veselin beočin

Prvenstvo BiH za seniore do 23 god i 14. Međunarodni judo turnir „BiH AND NIPPON“

Dana 11.10.2014 god. u Vogošći je održano prvenstvo BiH za seniore do 23 godine i 14. Međunarodni judo turnir „BiH AND NIPPON“ , na kome je učestvovalo 550 takmičara.

U kategoriji seniorki do 23 god.

• Sušić Tijana u kategoriji seniorki do 23 godine u kategoriji do 78 kg je osvojila 3. mjesto i bronzanu medalju.

Na 14. Međunarodnom judo turniru „BiH AND NIPPON“ džudo klub „Milići“ je postigao sledeći rezultat:

• Savić Stefan u kategoriji poletaraca do 27 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Vasiljević Veselin u kategoriji mlađih pionira do 30 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Savić Stefan u kategoriji mlađih pionira do 30 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Petrović Goran u kategoriji mlađih pionira do 34 kg je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Savić Srđan u kategoriji starijih pionira do 55 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Savić Srđan u kategoriji kadeta do 55 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Milanović Davor u kategoriji kadeta do 66 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.

IMG_01477

Rezultati sa 5. Međunardnog judo kupa „Borsa Open“

Dana 4.10. 2014 u Mostaru u sprotskoj dvorani Bijeli Brijeg je održan 5. Međunarodni judo kup „Borsa Open“ na kome je učestvovalo 900 takmičara iz sledećih država: Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Bugarske, Italije, Švedske, Holandije, Slovenije i Bosne i Hercegovine.

• Savić Srđan u kategoriji starijih pionira do 55 kg osvojio je 3. mjesto i bronzanu medalju.

DSCN0378

Rezultati sa prvenstva R. Srpske za seniore do 23 i džudo turnira „Rajko Kušić“

Snapshot 1 (20.9.2014 21-06)

Dana 20.9.2014 god. u Palama je održano prvenstvo R.Srpske za seniore do 23 god. Gdje je džudo klub „Milići“ – Milići ostvario sledeći rezultat:

• Živković Dejan u kategoriji preko 100 kg je osvojio 3. mjesto i srebrenu medalju.
  • Sušić Tijana u kategoriji – 78 kg je osvojila 2. mjesto i srebrenu medalju.

Istog dana je održan 20 Memorijalni turnir „Rajko Kušić“ gdje džudo klub „Milići“ – Milići postigao sledeći rezultat:

• Sušić Nevena u kategoriji mlađih pionirki do 36 kg zauzela je 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Savić Radovan u kategoriji mlađih pionira do 38 kg zauzeo je 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Savić Vladimir u kategoriji mlađih pionira do 46 kg zauzeo je 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Vasiljević Veselin u kategoriji starijih pionira do 34 kg zauzeo je 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Sušić Dajana u kategoriji starijih pionirki do 44 kg zauzela je 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Savić Srđan u kategoriji starijh pionira do 55 kg je zauzeo 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Savić Srđan u kategoriji kadeta do 55 kg je zauzeo 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Milanović Davor u kategoriji kadeta do 66 kg je zauzeo 3. mjesto i bronzanu medalju.

Rezultati sa IV kupa Mala Evropa 2014

Dana  16.8.2014 god. u Prnjavoru na gradskom trgu Srpskih boraca održan IV  Kup Mala Evropa na kome je učestvovala 320 takmičara iz Rumunije, Bugarske, Slovenije, Hrvatske, Srbije, FBiH i R. Srpske.

DSCN0250

• Sušić Andrija u kategoriji mlađih poletaraca do 25 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Savić Stefan u kategoriji  poletaraca do 25 kg je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Savić Radovan u kategoriji poletaraca do 42 kg je osvojio 3.mjesto i bronzanu medalju.
  • Vasiljević Veselin u kategoriji mlađih pionira do 25 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Savić Stefan u kategoriji mlađih pionira do 25 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Savić Vladimir u kategoriji mlađih pionira do 46 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Savić Srđan u kategoriji starijh pionira do 55 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.