7. Međunarodni džudo turnir „Ugljevik 2014“ – Ugljevik

Dana 26.10.2014 godine u Ugljeviku u sportskoj dvorani održan je 7. Međunarodni džudo turnir „Ugljevik 2014“ na kome je učestvovalo 250 takmičara iz 17. klubova iz R.Srpske i Srbije.

Džudo klub „Milići“ – Milići je ostvario sledeći rezultat:

• Savić Stefan u kategoriji poletaraca do 25 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Vasiljević Veselin u kategoriji poletaraca do 28 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Savić Radovan u kategoriji poletaraca od 38 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Vasiljević Veselin u kategoriji pionira do 30 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Savić Vladimir u kategoriji pionira do 46 kg je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Savić Srđan u kategoriji pionira do 55 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.