Rezultati sa XXII. Međunarodnog judo turnira “Kup Vinko Šamarlić” – 2014

Dana 26.4.2014 god. u Sportskoj dvorani u Vogošći je održan XXII Međunarodni judo turnir „Kup Vinko Šamarlić –  2014“.

DSCN0036

Džudo klub „Milići“ – Milići je ostvario sledeći rezultat:

• Savić Stefan u kategoriji poletaraca do 25 kg je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Vasiljević Veselin u kategoriji poletaraca do 25 kg je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Savić Srđan u kategoriji starijih pionira do 50 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • Savić Srđan u kategoriji kadeta  do 50 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju
  • Milanović Davor u kategoriji kadeta do 60 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Vasiljević Zdravko u kategoriji kadeta do 66 kg je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • Vasiljević Zdravko u kategoriji juniora do 66 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • Sušić Tijana u kategoriji juniorki do 78 kg je osvojila 1. mjesto i zlatnu medalju.