Rezultati sa 12. MEĐUNARODNOG JUDO TURNIRA “Laktaši OPEN” 2014

1499540_714290118616239_1663122319_n

Dana 22 – 23.3.2014 god. u Laktašima je održan 12 Međunarodni judo turnir „Laktaši Open“  2014 na kojem su učestvovali takmičari iz R.Srpske, FBiH, Srbije, Rumunije i Njemačke.

Džudo klub „Milići“ –  Milići  je ostvario sledeći rezultat:

• U kategoriji kadeta do – 50 kg Srđan Savić je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  • U kategoriji kadeta do – 55 kg Davor Milanović je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  • U kategoriji kadeta do – 66 kg Zdravko Vasiljević je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.

Na turniru u Laktašima najbolji kadet je proglašene Davor Milanović iz Džudo kluba „Milići“ – Milići   a najbolja ekipa u okviru kadata Džudo klub „Milići“ – Milići

• U kategoriji juniora do – 55 kg Srđan Savić je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • U kategoriji juniora + 100 kg Dejan Živković  je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • U kategoriji juniorki – 78 kg Tijana Sušić  je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.
  • U kategoriji seniora + 100 kg Dejan Živković  je osvojio 3. mjesto i bronzanu medalju.