XIII Međunarodni džudo kup „Trebinje2016“ i VI Memorijal „Miloš Mrdić“

Dana 27.2.2016 godine u sportskoj dvorani „Miloš Mrdić“ je održan XIII Međunarodni džudo kup „Trebinje2016“ i VI Memorijal „Miloš Mrdić“ na kome je učestvovalo je 600 takmičara iz 50 klubova iz R.Srpske,FBiH, Hrvatske, Srbije i Crne Gore.

Džudo klub „Boksit“ Milići je ostvario sledeći rezultat:

1. Vasiljević Veselin u kategoriji mlađih pionira do 30 kg je osvojio 2.  mjesto i srebrenu medalju.
  2. Savić Stefan u kategoriji mlađih pionira do 30 kg je osvojio 3.  mjesto i bronzanu medalju.
  3. Savić Radovan u kategoriji mlađih pionira do 50 kg je osvojio 2.  mjesto i srebrenu medalju.
  4. Šalipurević Stana u kategoriji mlađih pionirki preko 57 kg je osvojila 3.  mjesto i bronzanu medalju.
  5. Mišić Sandra u kategoriji starijh pionirki preko 63 kg je osvojila 3.  mjesto i bronzanu medalju.
  6. Dragičević Milena u kategoriji kadetkinja do 57 kg je osvojila 3.  mjesto i bronzanu medalju.
  7. Milanović Davor u kategoriji juniora do 66 kg je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju.
  8. Vasiljević Zdravko u kategoriji juniora do 73 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  9. Marković Bojan u kategoriji juniora do 81 kg je osvojio 2. mjesto i srebrenu medalju.
  10. Sušić Tijana u kategoriji juniorki do 78 kg je osvojila 2. mjesto i srebrenu medalju.

1000029_982432558510962_6625138435034832838_n

Džudo klub „Boksit“ Milići je proglašen za najbolju ekipu turnira u konkurenciji juniora.