23 Međunarodni džudo turnir „Rajko Kušić – Kuša“ 2017

Dana 14.10.2017 godine u sportskoj dvorani „Peki“ u Palama održan je 23 Međunarodni džudo turnir „Rajko Kušić – Kuša“ na kome je učestvovalo 280 takmičara iz 28 klubova iz R.Srpske, FBiH, Srbije i Crne Gore.

Džudo klub „Milići“ – Milići je imao sedam predstavnika i ostvario je sledeći rezultat:

1. Kaldesić Marija u kategoriji poletarki do 38 kg je zauzela 3. mjesto i bronzanu medalju.
  2. Savić Stefan u kategoriji mlađih pionira do 34 kg je zauzeo 3. mjesto i bronzanu medalju.
  3. Savić Stefan u kategoriji starijih  pionira do 34 kg je zauzeo 2. mjesto i srebrenu medalju.
  4. Savić Radovan u kategoriji starijih pionira do 66 kg je zauzeo 1. mjesto i zlatnu medalju.
  5. Savić Srđan u kategoriji kadeta do 81 kg je zauzeo 2. mjesto i srebrenu medalju.
  6. Madžarević Ljubo u kategoriji kadeta preko 90 kg je zauzeo 3. mjesto i bronzanu medalju.

Džudo klub „Milići “ iz Milića je na turniru dobiju zahvalnicu od domaćina turnira džudo kluba „Rajka Kušića“ za pomoć klubu i promociju džudo sporta  i knjigu – Rajko Kušić „Moji doživljaji sa strunjače“ od autora Ilije Maletića.